12e editie _ 19 mei t/m 21 mei 2017 Decorfabriek Maastricht
Maastricht Academy of Fine Arts and Design (MAFAD alumni + selectie onder noemer ‘Embracing Exchange’: Maurer United Architects, Boy Bastiaens, Joine, Jeroen WandAnke Huyben, Elwy Schutten en Marit van Heumen), Gabriel+Guevera, Riccardo Belli, Ritchie van Daal, Imke Simons, Babs Zwanink, Edmee Jongen, Anke Huyben | Cube Design Museum | Passagen Interior Design Week Köln & Dutch Design Exchange present CologneMade: Agnes Morguet, dua-collection + projEKTFenja Ludwig Modemanufaktur, Pimp Your Life With Patterns + bojedesignSchillo Keramik, Baudekolon, Ehrenfeld ApparelDesign Studio NirukNeunoy | Hochschule Trier, Campus Idar-Oberstein | Jonge hond Life Like Shapes | Sacha Wendt | Difranci  | Pou-Belle design | Gabriel Furniture | 1000graden | Fiele | Irene van Vugt Joaney Korevaar |  LIEFSLIEN tassen | Meubelmakerij Casper Rutges | Atelier 4D | Meubelmakerij van Poecke | Stilst |  Arthur Rottier | Pulp Fabrics | Qoowl | Humade  | Jonge hond Sally Schoen | Jasmin Djerzic | Jonge hond Madelief Braaksma | Jonge hond Marlijn Quirijnen | Lonc | Esther Derkx | Olivia Bertus | Marco Tabak | Goeters met: Fingerprint Furniture,  Michiel van Luijn, Henrik Spehr, het Serviesfabriekje, Theo Ruigrok, Maarten Barnhoorn, Weij MeubelwerkCrafts Association NRW: Ilex Hild, Laurence Leleux, Detlef KunenRoos Arntz-van DorenConny KokotClaudia Schäfer | De Geus tassen | Dave Leonard | Jonge hond Jana Haerinck | Jörn Behage | Jonge hond Beru Inou | Jonge hond Tereza Dušková | Hugo van der Kallen & Atelier NL

De genomineerden voor de Made for Maastricht Design Award 2017: Paul KoenenJair Straschnow & Gitte NygaardRené Holten industrial DesignElement AStudio Jar

Bekijk meer>>

><

11e editie _ 27 mei t/m 29 mei 2016 Decorfabriek Maastricht
Other Nice Stuff | Fiftytables | Riëlle Pinckaers+Konstrukt by Fleur | Tegula | Snijder&CO | LIEFSLIENtassen & BREY | Atelier 4D & Menkesdriek | NJOJ Dutch Design | Inge Bečka | IT’S LATTA| Difranci | Çedille by Françoise Oostwegel | Nele De Block, CO’TU,RE | MAFAD | Marco Tabak Create Handmade | Bibi Smit | Jonge Hond IMMERSROSA | Grezzo | Macharten | Monum Urnen | Golden Haand | DesignByMarc | artblox | Wilfred Kalf | Olivia Bertus Handmade Originals | Jonge Hond Mogelijkheidcollectie | Jonge Hond Judith Schwendener | Arthur Rottier & Arnout Visser | Sparx Outdoor Fireplace| Jonge Hond De Nieuwe Context | Geir Nustad | Sigebert | Bas Vellekoop | Goeters + Spehrholz, Pieter van der Veen, Fabrique Ceramique, Dochter van de Smid, Michiel van Luijn & Tim van Caubergh | Jonge Hond Studio van Delft | Jonge Hond E-space creativlab | Jonge Hond Mike Anderson | Paul Salet | Cube Design Museum | MakerPoint Maastricht | Jonge Hond Vivolli | Stilst | Made in Nijmegen + Anna Treurniet, Joost Seegers, Dutch Craftsmen, Hella Duijs, Samosa, Studio in de maak, ZMUK | De stoel van je leven | March | Juce-design | Maria Hees

De genomineerden voor de Made for Maastricht Design Award 2016: David de Boer en Jonas Geise | Dingeman Deijs | Elleke de Vries | Michiel van Poecke | Bee Collective
>> bekijk gids

designday_2016-gids

><

10e editie _ 15 mei t/m 17 mei 2015 Decorfabriek Maastricht
Studio Sergeant | Nathaly Furniture & Design | LIEFSLIENbags | Frida van de Poel | Meubelmakerij Casper Rutges | Pou-Belle Design | Downtown Dress Up | Wilfred Kalf | Marco Tabak | Bibi Smit | Dario Scapitta Design | Ping & Moos | Fiftytables | Sacha Wendt | Contravorm | Kirschner 3D, Unfold & Jesse Howard | Ollie Zwitserlood & Cuscus | Siem Lenders & Anne Pabon | Eva Schreuder | WEIJ meubelwerk | Sennes | ikruitfabriek | Dwarst | Difranci | Inge Bečka & Mariëtte Wolbert | Tassenatelier Van Alkine | Enlightment Arts & Atelier Delfts Hout | Leonie Suzanne | Stockout | Thijs Laan | Maasstoel | Chris Ruhe | Snijder&co | Çedille by Françoise Oostwegel | Roger Moerdijk | Patrick Kusters | Studio MYR | Studio Schneemann | Henriette Meijer | Atelier 4D | Studio Basalt | Hester Zagt | Sparenberg Designworks | V3RS | Marian Sturkenboom | Elisa Lee | Tegula | HOut&MEubel | Sparx Outdoor Fireplace | Victor Art | HuggleBarry | Luc Garé | IT’S LATTA | Studio Poldergoed | Eddy Thonon | diefabriek & Jan Rotter | Studio Bas van der Wal | Maastricht Academy of Fine Arts and Design
>> bekijk gids

10e-designday-gids-webversie-1

><

9e editie _ 30 mei t/m 1 juni 2014 Timmerfabriek Maastricht
Ontwerpstudio Anne Quakernaat & Maarten Mostert design | Daphny Raes | Nicole Brock | LIEFSLIENbags | Marly Kruytzer | Studio Léa | Cucú Dissign | ZOOO (Susanne Bagaya,Tessel Hulshoff Pol & Hendrik van der Schoor) | Bibi Smit | Mattanja Coehoorn | Marleen Rijvers | Nature-Art | Otto Koedijk | Huib von Essen | Mirja Wark | Citaverde College | Studio Vincent Keijsers, Studio woest & Job Stribos | Bram van Leeuwenstein, Lies Arts & wearehere | Christine Ruff & Sala Seddiki | LDA (Limburgse Design Associatie) | Ollie Zwitserlood & Christina en Uwe Seyferth | Dutch Duck Design | Tassac | Ramselaar Light Solutions BV & Cooolconceptz | Rob Walter | José den Hartog | Dutch Duo Design | van Tjalle & Jasper | Patrick Kusters | Gabriel Furniture | Molamo | Creatino | Reduxdesign | Daniela Larue & Sanne Gils | Het Werkgebouw | Onderstroom Design | Atelier 4D | Studio Trap | Vilt aan Zee | Kuku Big Bag | Échelle 1sur1 | Other Nice Stuff | DWD Atelier | Daan de Haan en Jannie Smitz in samenwerking met Océ
>> bekijk publicatie
>> bekijk foto’s

><

8e editie _ 15 t/m 17 november 2013 Timmerfabriek Maastricht
Joyce Flendrie | Matthew Bosman | Fingerprintfurniture (Annette Koehnen) | Cucú Dissign (Caro Deys) | Denise Gielen | Onthout (Theo Jurrius) | Hakhout (Arne ter Laak) | George van Engelen Design | Viervluug (Claus van de Velde) | Hanneke Paumen | Designmetropole Aachen (Nina Führer, Julia Magr, Pepina Peculiar & Andrea Derichs) | Ries Geurts & Karlijn Mirck | rform (Randy Feys) | Ontwerpstudio Anne Quakernaat & Maarten Mostert design | LIEFSLIENbags (Caroline Muskens) | Bram van Leeuwenstein & Lies Arts | SPRDLX (Anita Stam) | Studio Zipp (Wilma van de Beek) | Atelier Meek (Helen Meek) | Olivia Bertus | Sander Alblas | Blikvanger (Henk Bank) | Pou-Belle Design (Elze van den Akker) | Studio Nic Roex | Meubelmakerij Luitjens (Ina Luitjens) | Chris Ruhe | Studio Che Eyzenbach | Marijn Hoegen | Susanne Bagaya, Rozemarijn Verschoor & Tesj bags | Margot van Loon | Benjamin Vermeulen | Niël vormgeving (Toon Niël) | Rob Alferink | Tjeerd Veenhoven | Anouk van der Laan, Daphny Raes, Nicolien den Hertog & Iris Nijenhuis | Roi de Bruijn | Nicole Brock, Ben Storms, Maxim Backx & Tim Vrancken | Meubelmakerij Casper Rutges | Maurice Frissen | Irma Borgsteede Design & Dorrith Design | Atelier 010 (Anne Harmsen & Paul Schrijen) | Jana Flohr & Thomas Linssen
>> bekijk publicatie
>> bekijk foto’s

><

7e editie _ 23 t/m 26 mei 2013 SAM Decorfabriek Maastricht
Celine van Raamt | Design Studio Donker (Jeroen Dontje) | Made by Midas (Huibert Muilwijk) | Ines de Booij | Loet Gescher | LIEFSLIENbags (Caroline Muskens) | KIRIN DESIGN (Kirsten Römer) | ReneVormt (René Verhaag) | Robert van den Herik | K studio (Kien Hertoghs) | Bibi Smit | Rob van Avesaath | OctaveLaVie (Octavi Hermans) | Elsie le Coq | Reinier van der Meer | Bijsterveld Vormgeving (René Bijsterveld) | Wouter Biegelaar | Rebob (Hans Pelicaan & Mariette van der Ven) | Menkesdriek (Roy van Rijt) | DvanDirk (Dirk Ploos van Amstel) | Atelier 4D (Erik Hoedemakers) & Michiel van Poecke | Tom Frencken |  ABK Maastricht | Helma Brassé | Margreet Takken | Lara Frankl | Vincent Bos & Marco van Trigt | You-n-ik by Paulus (Paul Noomen) | Lucas Brinkhaus | Els Cuvelier | Morphs by Peter Donders | Robbert van Strien | Keskusta (Sytze Roos) & Woven Wonders (Irene van Vliet)| Call it Design (Woom-design, Josje Schut, Roel Beurskens, Compatree, Wim Marseille, Modu+) | Stadslamp (Roger Haan & Ronald Oud) | Bram van Leeuwenstein (Lies Arts, Pascal Mulder) | Inge Rens Jewellery Design | FabLab Zuidlimburg | Kathleen Bessemans | Janina Loeve | Enlightment Arts (Maryon Widdershoven & Janpaul Verburg) | Rob Driessen & Frank Driessen | Local Design (Rob van Acker) | LDA (platform industrial design) & Accu|Zuidwaarts (Camille de Vrede) | Lina-Marie Köppen | Yu Hiraoka | Peggy Bannenberg & Mecky van den Brink | Bram Amendt | Joyce Fendrie | Kashmir Heritage (Nathalie Cassee) | Olivia Bertus | Retroworks (Chris Verheij) | Michiel Martens, Roel de Boer & consorten (Jetske Visser, Steven Banken, Martijn Koomen & Akko Goldenbeld) | Annette Koehnen | Vilt aan Zee (Anne van de Weijer) | Siebring & Zoetmulder (Lianne Siebring & Elise Zoetmulder) | Marly Kruytzer | Blikvanger (Henk Bank) | Paulien Berkelaar
>> bekijk publicatie
>> bekijk foto’s

><

6e editie _ 5 t/m 10 november 2012 Mecc Maastricht
Ineke Otte | Studio diVers by Margriet Foolen | Crisan Ligia-Flavia (Ligia Crisan) | Solmode (Davina Versteeg) | Enlightment Arts (Maryon Widdershoven & Janpaul Verburg) | Atelier Dubbel creatief (Mariëlle Limpens & Mariëlle Valckx) | Lumedar (Roland de Mul) | VanJoost (Joost van Veldhuizen) | Ine Dierx | Elightning Paper (Elly Pingen) | Citaverde, Interieur & Vormgeving (Citaverde College) | Studio Léa (Lea Laarakker)| De Maakfabriek (Will Cornelissen) | SURE (Shirley Knops) | Marly Kruytzer | Beachbumb (Rob van de Wiel) | Atelier 010 (Anne Harmsen & Paul Schrijen)| Objet Trouvé (Paul Salet) | Studio Mulder (Pascal Mulder) & consorten (Anna Korhun | Lies Arts | Dieter Volkers | Bram van Leeuwenstein) | Mandy den Elzen & Tom I’Ístelle | JEP lights (Jeanette Ephraim) | Marsha Kessels | Cor de Ree | Celine van Raamt | KIRIN DESIGN (Kirsten Römer) | Nicky Konings & Hendrik Komen | Roel Beurskens & Josje Schut | Stoerrr (Koen Crommentuijn) | Anne Quakernaat & Marco van Trigt | Kunsteboer (William van de Velde) | Van Veen Interieurs (Jan van Veen) | Silvan Laan | Claire Chuet | Studio Kalff/DejongeKalff (Roos Kalff) | Lucas Brinkhaus & Ronald Meijs (MEIJS moped) | Renée Wijers & Fiona Drewes | Slim Ben Ameur | Max Jungblut | Studio Zand (Frans Ottink) | Frida van der Poel | Mieke Sampers | PéPé sieraden (Peter & Petra Peels) | Peter Donders | Jólan van der Wiel | BLOKmeubel (Maurice Blok en Anke van Gestel) | Woom design (Albert Dorland) | Modu+ (Elly van Brakel) | Buro Bruno (Bruno van Hooijdonk) | Sander Mulder | Nolda Vrielink | Sjoerd Jonkers | Willem Ontwerpt (Willem Kuipers) & Stefan de Beer | YLdesign (Yvette Laduk) & Leon van Zanten | BINDD (Marzena Rusyn) | Caro Heuts | Christa Contant | Vincent Bos | Gino Rizzi | Jonghlabel (Meis & Anne de Jongh) | Fleur Thio | Floris Wubben | Teun Fleskens | Marian Sturkenboom & Marlies van Geenen | Katja Sobol | Amazing Projects (Mark Rijkers) | Tiago Sá da Costa |  Jan Willem van der Schoot | Kathleen Bessemans | Blikvanger (Henk Bank) | Studio Pam (Annelies Verbrugge) | Atelier de Vree (Marc de Vree) | Rob’s eigen wijze (Rob Mentzen) | Pieter Donders & Maarten van den Beemt | Coepijn (Clara & Christiaan Coepijn) | Sander Claessen | Eric Moonen

><

5e editie _ 18 t/m 20 mei 2012 Mosa Decorfabriek Maastricht
Katja van Breedam | Lucas Brinkhaus & Ronald Meijs | Annemieke Broenink | Caro van de Wijer & Mark Rijkers | Jan Mellema | Godelief Ceulemans | Susanne Bagaya | Cor de Ree | Dennis Vedder | Davina Versteeg | Barbara Brouwers | Daniela Larue & Sanne Gils | Kaspar Eisenmeier & Victor Sonna | Lies Holthinrichs | Caroline Peeters | Marie José Hamers | Eric Mertens | MIXED 4 design | Floris Hovers | Stoerrr – Design for kIds | Tessa Koot | Roland Hermanns | Gert-Jan Soepenberg | Stijn van der Auwera | Esther van Groeningen & Renate van Velthoven | Jolanda van Goor | Marielou Buitenhuis | Roos de Krom | Will Cornelissen & Rob van Avesaath | Tilly Kraaijvangers Kusters | Janpaul Verburg & Maryon Widdershoven | Mine Stemkens | Eva Schreuder | Olivia Bertus | Niek van der Heijden | Caroline Muskens | Peter en Petra Peels | Bea Peters | Hanna de Bruijn | Malenka de Lamotte & Guus Pisters | Loet Gescher | Jacqueline le Bleu & Billy Leliveld | Werner Neumann | Maurice Blok & Anke van Gestel | Erik Hoedemakers | Tjimke de Boer | Daniel Hulsbergen | Chris Ruhe | Annelies Verbrugge | Jozé ten Have | Nadine van Dijk | Bart van Didden | Sandra Nielen | Roy van Rijt | Design Studio Donker

><

4e editie _ 19 t/m 23 oktober 2011 MECC Maastricht
Lucas Brinkhaus | Caro van de Wijer & Mark Rijkers | Annemieke Broenink | Rob Mentzen | Godelief Ceulemans | Citaverde College Maastricht | Roland Hermanns | Cor de Ree | Corina Rietveld | Ellen Janssen | Daniel Hulsbergen | Marsha Kessels | Lies Holthinrichs | Irene Pfennings | Maud Wedick | Marjan Eggels | Heleen van Zantvoort | Peter & Mirjam Carels | Saskia Mulder & Kim van Ijzendoorn | Kesem Yahav | Jan van Veen | Fablab Zuid Limburg | Joost Fluitsma | Bee Collective | Mischa van der Wekke | Corien van der Heijden | Theo Herfkens | Judith Heikoop | Mine Stemkens | Catiana Antonio | Designatelier Hasselt | Amy Bruyninckx | Maryon Widdershoven & Janpaul Verburg | Davina Versteeg | Marzena Rusyn | Suzanne Lucassen | Verena Kaus | Caroline Peeters | Karijn Otjes | Jetske de Groot | Carolijn Slottje | Martijn Westphal | Laurine Brugman| Sarah Sixma | Volken de Vlas | Jet Mous | Diana van Golden & Orissa Collé | Daan de Leeuw | Werner Neumann | Boudewijn van den Bosch | Max Jungblut | Jan Willem van Breugel | Studio Oneindigheid | Paul Odekerken & consorten (Quint-Rongen, Babette Kessels, De Heerenhof, Maurits Losse) | Elze van den Akker/Pou-belle design | Chris Ruhe | Mieke Dierckx | Annemiek Mion | Eric Wijffelaars | Evelyne Bok | Marie-José Hamers | Olivia Bertus | Jan Dewever | Inna Sevastyanova | Elly Pingen | Carola Zee | Peter en Petra Peels | Johanneke van Helden | Clemens Maassen | Rob Ronckers | Much 2c | Addy van Kempen | Diana Plug

><

3e editie _ 13 t/m 15 mei 2011 C-Mill Heerlen
Amy Bruyninckx | Petra Noordhof | Lucas Brinkhaus | Roger Stemkens & Nico Schilders/Much2c | Clemens Maassen | Marleen Sturms | Amazing Projects | Roland Hermann | Will Cornelissen | Godelief Ceulemans | Brechje Vermaat & Maarten Versteeg/Studio Iets | Annemieke Broenink | Diederik Schneemann| Cor de Ree | KANZIE ontwerpers & makers | Corina Rietveld | René Siebum | FOT Design Collective | Denise van der Sar & Guus van Leeuwen | Maud Wedick | Sanne Gils | Enlightments Arts | Daniela Larue | José de la O Campos | Lydia Bremer | Marc de Vree | Jan van Veen | Yvette Wiers | Jeroen Bomers | Danielle Vroemen | Citaverde College Maastricht | Hanneke Geurts van Kessel | Erol Öztan | Evelyne Bok | Sandra Dijkstra | Monique Habraken | Marzena Rusyn | Rob van Acker

><

2e editie _ 21 november 2010 Timmerfabriek Maastricht
Atelier de Vree | Paul Odekerken | Clemens Maassen | Atelier Jungblut | Monique Setola | Maud Wedick | Robin van Honthem | Erik Hoedemakers | Paul Tieman | Danielle Vroemen | Malu Berbers | Marjolein de Man | Helma Brasse | Ruth Houkes | Cor de Ree | Merle Anderson | Much 2c | Jerome Hendriks & Maarten Dedroog | Olivia Bertus | Dik Scheepers | Loet Gescher | Local Design/Rob van Acker | Chris Roovers | Reinier van de Meer | Astrid Verkoijen | Marieke Dijkers | Dorothy Wedderburn | Fabian von Spreckelsen & Laszlo Rozsnoki | Ziezo interieur/Rob Mentzen | Elly Pingen | Godelief Ceulemans | Jacqueline van der Most | Marleen Sturms | Michiel van Poecke | Designmetropole Aache | Lucas Brinkhaus | Loodszeven interieurarchitecten | Michiel Romme & Yûko Yoshida | Gerrie Goossens |Frans Beelen | Patrick Andriessen

><

1e editie/pilot _ 5&6 juni 2010 Ainsi Maastricht
Gorissendeponti | Atelier de Vree | JAS/MV | Marieke Rongen | Ziezo | Paul Odekerken | Rini Ronckers | Alex Bastings | Spunk! vormgeving | Much2c | De Loopende Hond | Cuscus | Yvonne Savelkoul | Ollie Zwitserlood | Loet Gescher | Marjon Bessems | Cor de Ree | Mieke Coenen | Helma Brassé | Marjolein de Man | Ruth Houkes | Olivia Bertus | Marlène Hilkens | Otto Koedijk | Katja Stienen

><